Výhodná kúpa videotelefónu

Domáci videotelefón, alebo aj video vrátnik je vynikajúci pomocník, ktorý vám pomôže rýchlo identifikovať osobu, ktorá sa nachádza pri vstupných dverách vášho domu. Video vrátnik je však vhodný na akýkoľvek objekt, ktorý je chránený vstupnými dverami. Jeho výhody môžu využiť aj firmy, ktoré chcú firemné priestory ochrániť pred vstupom neželaných návštevníkov.

Výhodou videotelefónov je možnosť ich umiestnenia aj na vzdialenejšie vstupné dvere. Takýmto spôsobom sa starajú nielen o vaše pohodlie, ale aj bezpečnosť.  Práve bezpečnosť je neopomenuteľnou výhodou týchto zariadení, ktoré si rýchlo razia cestu do každého domova. Chrániť svoju rodinu, domov či firemné priestory je veľmi dôležité.

Videotelefón sa skladá z vonkajšej a vnútornej jednotky, v ktorej je vstavaná elektronická časť, kamera, mikrofón, reproduktor, tlačidlo zvončeka a tiež relé pre elektrický zámok. Vonkajšia jednotka videotelefónu je vybavená kamerou, mikrofónom, tlačidlo zvončeka alebo aj nočným videním. ktorá sníma vchod a identifikuje osobu, ktorá stojí pred vchodom.

Veľkou výhodou tohto užitočného pomocníka je ich cena. Kvalitné videotelefóny za najlepšie ceny môžete kúpiť prostredníctvom internetového obchodu alarm24.sk.  Vybrať si môžete zo zariadení, ktoré sú overené. Cena videotelefónov je priaznivá a dostupná pre akékoľvek požadované riešenie.

Pri výbere videotelefónu vám poradí asistent predaja, s ktorým môžete prekonzultovať to najlepšie riešenie videotelefónu za najlepšiu cenu.