Vyberte si spoľahlivý systém videovrátnikov

Systém videovrátnikov je vlastne sada videotelefónov a volacieho panelu. Systém videovrátnikov môže zahŕňať niekoľko monitorov a viacero panelov volania. Počet sa líši od daného typu videovrátnika.

Jedno z týchto zariadení môže byť hlavné, zatiaľ čo ostatné sú používané ako podriadené. K centrálnemu zariadeniu tak môžete pripojiť volacie panely, iné videokamery, ale tiež senzory alarmov a monitor.

Takýto systém zabezpečenia nehnuteľnosti umožňuje presmerovať hovory medzi monitormi, hovoriť a otvárať dvere návštevníkom z rôznych priestorov.

Keď príde hovor z panelu, na obrazovke sa zobrazí obrázok osoby, ktorá sa nachádza pri vstupných dverách. Obraz sa automaticky odoberá a uloží do vstavanej pamäte. Počas hovoru môžete kedykoľvek prijať manuálnu fotografiu. Ak nastavíte "videozáznam" v menu nastavenia, a potom bude video zaznamenané na SD kartu.

Takéto pohodlie pre váš domov alebo firmu poskytuje systém videovrátnikov Arny. Kvalitné a spoľahlivé videovrátniky sú využívané aj v objektoch s vysokou frekvenciou návštev.  Ak sa rozhodnete pre kúpu videovrátnika Arny, určite budete prekvapený mnohými nadštandardnými vlastnosťami tohto systému a tiež výbornou cenou.

Za každých okolností si doprajte maximálnu kvalitu a aktívne zvyšujte ochranu nehnuteľnosti. Videovrátnik Arny sa postará a vaše pohodlie a bezpečnosť.