Praktické domáce videotelefóny

Domáce videotelefóny, alebo domáci video vrátnik je vyhľadávaný pomocník vhodný pre dom, kancelárie a iné objekty. Ak pri vchode niekto zazvoní, ihneď viete identifikovať, kto stojí pri vchode. Videovrátnik slúži pre vašu bezpečnosť, ale ochráni vás aj pred neželanými návštevníkmi. Nemusíte vôbec vyjsť von a máte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje pri vchode.

Všetky nové projekty už majú štandardne videotelefón v projekte. Videotelefón sa tiež inštaluje pri rekonštrukciách rodinných domov, ale tiež bytov.

Videovrátnik nie je len bezpečnostný doplnok. Slúži k zlepšeniu vášho pohodlia. Firemné priestory sú ochránené pred vstupom neželaných návštevníkov....

Videovrátnik sa skladá z vonkajšej jednotky, ktorej súčasťou je kamera, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná jednotka má vstavaný zobrazovač, mikrofón na komunikáciu s vonkajšou jednotkou, reproduktor a ovládacie prvky. Po zazvonení je zvyčajne automaticky obraz z kamery.

Pri kúpe domáce videovrátnika sa spoľahnite na spoločnosti, ktoré majú dobré referencie.  Tie sú znakom spoľahlivosti a garanciou toho, že váš videovrátnik bude spoľahlivý. Kúpou spoľahlivého videotelefónu predídete zbytočným starostiam pri jeho prevádzke. Využívať tak môžete výhody videotelefonu.

Nielen spoľahlivosť, ale aj možnosť poradenstva pri výbere optimálneho modelu je súčasťou predajného servisu obchodu alarm24.sk. Špecializovaný obchod, kvalitné produkty a odborný prístup ho radí medzi lídrov v predaji videovrátnikov.