Elektrický zámok a videotelefón

Elektrický zámok je určený na otváranie a blokovanie vstupných, alebo prechodových dverí zo vzdialeného miesta. Uvoľnenie západky zámku je možné len prostredníctvom autorizovaného vstupu a to určeným tlačidlom.

Elektrické zámky sú vhodné pre rôzne objekty. Využijú ich bytové domy, kde si môže povoliť vstup každý obyvateľ. Čoraz častejšie sú elektrické zámky využívané pri vstupe do firiem. Bránia prístupu nechceným návštevnikom do objektu.

Výhodou elektrického zámku je aj jeho cenová dostupnosť.

Ak chcete mať zamknuté dvere, a využívať praktické výhody otvárania dverí na diaľku, sú elektrické zámky vhodnou voľbou pre vás. Zámok sa vždy po zatvorení dverí uzamkne a je ho možné otvoriť kľúčom, čipom alebo prostredníctvom videotelefónu.

Práve spomínané videotelefóny sú modernými spôsobom, ako môžete sledovať, kto sa skutočne nachádza pri vstupe.  Prostredníctvom panelu s kamerou vidíte do tváre každému, kto stojí pri vstupných dverách vybavených elektrickým zámkom.

Vonkajší panel videotelefónu má ochranu pred dažďom, nočné videnie a podsvietené tlačidlá. Videotelefóny sú vyrobené z materiálov, ktoré odolajú vandalizmu. Na inštaláciu nepotrebujete žiadne dodatočné káble, napájanie sa pripojí na už existujúcu inštaláciu vášho domu alebo objektu.

Vnútorný monitor videotelefónu je vybavený displejom, ihneď tak vidíte kto zvoní na vonkajší panel. Môžete komunikovať  a jednoducho otvárať vstupné dvere.

Prostredníctvom videotelefónu môžete otvárať rôzne prístupové zariadenia ako napríklad garážovú bránu.