Domový vrátnik je spoľahlivý strážca

Ochrana a starostlivosť o bezpečie rodiny a firmy je veľmi dôležitá. Neustále zvyšujúca sa kriminalita a klesajúca objasnenosť trestných činov nás núti byť neustále ostražitými.

Rovnako dôležitá je potreba chrániť svoj majetok a podnikatelia musia chrániť majetok firmy.

Existujú rôzne zabezpečovacie zariadenia, ktoré sa vhodne vzájomne dopĺňajú a vytvárajú tak ucelený bezpečnostný projekt ochrany vášho majetku.

Medzi tradične obľúbené formy zabezpečenia sú domový vrátnici. Sú to univerzálny a praktický pomocníci, ktorý chránia vstupu do objektu neželeným osobám.

Moderný domový vrátnik je bezdrôtový, má zabudovanú kameru a vy tak ihneď vidíte, kto sa nachádza pred vstupom do objektu. Môžete tak ihneď vyhodnotiť, či vám môže hroziť potencionálne nebezpečenstvo.

Moderný elektronický vrátnik je ideálnym riešením pre bytové domy a rôzne objekty, ktoré majú dlhé chodby resp. vzdialenosť budovy od vstupu je veľká. Nakoľko sú bezdrôtové, sú vhodné práve pre takéto objekty.  Aj z pomerne vzdialeného miesta môžete ovládať diaľkové otvorenie zámku. Ich montáž je rýchla, efektívna a nemusíte riešiť umiestnenie kabeláže. Prevádzka takéhoto domového vrátnika je nenáročná na údržbu a servis.

Pri výbere kvalitného elektrického vrátnika sa obráťte na spoľahlivého dodávateľa takýchto zariadení. Pri výbere vám pomôže špecializovaný predajný poradca, ktorý vám správne navrhne optimálne riešenie domového vrátnika.

Špecializovaný portál alarm24.sk vám ponúka kvalitné prístupové a vrátnikove systémy. Vybrať si môžete z kvalitných a overených produktov, ktoré sa vyznačujú dlhou a bezporuchovou prevádzkou aj pri náročnejšom používaní.