Domový video zvonček s kamerou

Video zvonček s kamerou: druhy, vybavenie, kúpa

Súčasné kamerové systémy môžu vyriešiť rad problémov v živote ľudí, vrátane bezpečnosti a zvýšenie pohodlia obytných, kancelárskych a iných priestorov.

Domový zvonček s kamerou

Domový zvonček s kamerou predstavuje zjednodušený variant videotelefónu, líšiac sa od neho tým, že domový zvonček s kamerou je možné nainštalovať na rôzne miesta, ale aj celkovou vybavenosťou tohto zariadenia. Videotelefón sa vo všeobecnosti inštaluje do spoločných priestorov bytových domov, na vonkajšie vchody budov rôznych podnikov a inštitúcií, na vjazdové brány pred pozemky a na iné uzavreté alebo chránené územia. Okrem neustálej videokontroly domové zvončeky s kamerou tiež poskytujú možnosť rozhovoru s návštevníkmi a diaľkové ovládanie dverových elektrickych zámkov. Domový zvonček s kamerou môže byť zložený z viacerých súbežných videokamier a monitorov, ktoré majú pod drobnohľadom viaceré priestory, prostredníctvom tohto zariadenia je možné súbežne ovládať niekoľko vchodových dverí. Domový zvonček s kamerou je obvykle inštalovaný na chodbe pred bytom alebo na dvere určitej miestnosti vo vnútri kancelárskych a iných budov.
Hlavné funkcie: Zvukový signál pri príchode návštevníkov.
Vizuálne pozorovanie prichádzajúcich návštevníkov.
Automatické spustenie foto/video záznamu pri stlačení tlačidla na to určeného.
Skryté pozorovanie a nahrávanie videa okolia schodiska nachádzajúceho sa pri vchodových dverách.

Aký domový zvonček kúpiť drôtový alebo bezdrôtový

Princíp fungovania domového zvončeka je v prenose video signálu z videokamery, ktorá je zabudovaná na panel, na videomonitor po stlačení určitého tlačidla. Zároveň je v daný moment možné spustiť foto/video zápis. Čo sa týka technologicky pokročilejších zariadení, tak tie môžu automaticky nahrávať videozápis v okolí schodiska pri vstupných dverách na základe signálu, ktorý vníma pohyb alebo pri zachytení zvuku pri vchodových dverách.
Na našej stránke nájdete všetky najpopulárnejšie modely domových zvončekov, jednoducho si treba vybrať ten, ktorý vám vyhovuje. Napr wifi zvonček, ktorá pracuje cez wifi systém.

Bytový zvonček

V súčasnosti je na trhu množstvo modelov bytových zvončekov, určených na dvere, ktoré sa však od seba odlišujú rôznymi výrobnými, ale aj technickými vlastnosťami. Takáto široká škála rozličných zariadení umožňuje vybrať si taký model, ktorý je schopný efektívne vykonávať všetky úlohy, ktoré od neho majiteľ očakáva. Najrozšírenejší je variant, keď bytový zvonček obsahuje komplex služieb s videonahrávkou a videomonitorom.